Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu iMagazine 7/2018 – Apple Pay w Polsce!

iMagazine 7/2018 – Apple Pay w Polsce!

3
Dodane: 6 lat temu

No i co, niedowiarki? Mamy wreszcie Apple Pay w Polsce! Tak, jest się z czego cieszyć. Na dzień dobry mają go mBank i jeszcze inne banki. Wreszcie dołączyliśmy do grona krajów, które są zauważane przez Apple. Co więcej, widać spory „ruch w interesie”. Apple wprowadziło też w Polsce karty upominkowe do iTunes. Spolszczyło App Store oraz udostępniło nam aplikację Wsparcie Apple na iOS. Czy następnym krokiem będzie polska Siri? Zobaczymy. Na razie cieszmy się z tego, co właśnie dostaliśmy, a także z zapowiedzianych na WWDC nowości w iOS, macOS, watchOS i tvOS. Jest na co czekać do września.

W numerze ponadto ciekawe nowości audio – soundbary idealne do oglądania mundialu. Fajne akcesoria na wakacje, relaksujące filmy i szybkie samochody.

Polecam nowego iMaga na wakacje!


Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

pobierz

Kliknij aby pobrać najnowsze wydanie iMagazine. Zapisz się do naszego newslettera - co miesiąc dostaniesz link do pobrania najnowszego numeru.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów i iPhonów do pobrania naszej aplikacji z App Store. Użytkowników Androida zapraszamy do Google Play Store.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 3

Niezła średnia wam wychodzi z pisania w kółko o tym samym? Nie chce wybiegać w przód, ale tak nieśmiało zapytam – jednocześnie nie licząc na jakąkolwiek odpowiedź, bo i tak niekt jej tu nie zobaczy – ile zamierzacie napisać artykułów o tym że w Polsce jest APPLE Pay?

w kółko do znudzenia, same ochy i achy jakiż to cudowny wynalazek… to staje się dość śmieszne…

Apple Pay to ważna sprawa, to usługa Apple na która długo czekaliśmy. Dlatego pisaliśmy o tym na WWW i teraz powtarzamy w numerze. Ale w numerze o Apple Pay są dwa artykuły zajmujące 9 stron, a cały numer to 217 unikalnych stron. Sporo testów sprzętów, niektóre unikalne w skali kraju. Zapraszam więc do przeczytania całego numeru.