iMagazine

Apple Pay w portalu Cinkciarz.pl

19/09/2018, 19:43 · · · 4

Mamy pierwsze, duże wdrożenie Apple Pay na polskich stronach WWW. Niedługo po premierze Apple Pay w Polsce, takie wdrożenia zapowiadało kilka firm zajmujących się płatnościami na stronach WWW oraz Allegro.Tymczasem pierwszy, dużego wdrożenia dokonał kantor internetowy Cinkciarz.pl. Trzeba bowiem pamietać, że Apple Pay to nie tylko wygodne płatności zbliżeniowe w sklepach, ale także wygodne płacenie np. za pomocą iPada czy MacBooka w sklepach internetowych. Niestety, o ile Apple Pay bardzo dobrze się przyjęło wśród użytkowników, to sklepy internetowe podchodzą do tego z dystansem. Tym bardziej cieszy komunikat Cinkciarz.pl.

Portal Cinkciarz.pl wprowadza kolejne rozwiązanie pozwalające w wygodny sposób opłacać krajowe i międzynarodowe przekazy pieniężne w wielu walutach.

Usługa przekazów pieniężnych może być realizowana w 30 europejskich krajach. Wystarczy wybrać walutę, określić kwotę i wskazać Apple Pay jako preferowaną metodę płatności. Przekazy mogą być dokonywane w wielu walutach.

Przekazy pieniężne w portalu Cinkciarz.pl można również opłacać korzystając z kart debetowych i kredytowych, portfela walutowego oraz z rachunku bankowego.

Korzystając z portalu Cinkciarz.pl można także wymieniać waluty, dokonywać płatności online oraz zawierać transakcje na rynku Forex.

źródłocinkciarz.pl/

4

Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ArtekKrzysiek Michał Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michał
Gość
Michał

Co ciekawe to nawet nasz Apple Online Store nie obsługuje Apple Pay, co mnie mocno zaskoczyło przy składaniu zamówienia (a przynajmniej tak było jeszcze miesiąc temu)

Krzysiek 
Użytkownik

I do tej pory nie ma. W Norwegii również nie ma

Krzysiek 
Użytkownik

No dałem przekaz i nie ma wyboru Apple Pay. Mam do wyboru adres email, nr telefonu i przelw bankowy. W dalszej częsci gdy trzeba opłacić również nie ma Apple Pay

Artek
Gość
Artek

I co z tego mój Macbook Pro mid 2018 już zamówiony więc pomyślałem przesiądę się z chrome na na safari bo:
1. „lżejsza”
2. Touch Bar
3. Touch ID
4. Apple Pay
i co wszystko lekko łatwo i przyjemnie dopóki nie wejdziesz na stronę i nie zobaczysz komunikatu” ta strona nie jest obsługiwana przez twoją przeglądarkę zainstaluj chrome firefox lub microsoft edge
o youtube w 4k też można pomarzyć………