iMagazine

Odwiedziliśmy autoryzowany serwis Tesli w Warszawie

19/07/2019, 16:13 · · · 2

W Warszawie kilka dni temu otworzył się autoryzowany serwis samochodów Tesla i to dopiero początek. Serwis mieści się na terenie VCentrum, czyli dużego Warszawskiego serwisu samochodów premium przy ulicy Powsińskiej 69-71.

Jest on całkowicie niezależną od VCentrum jednostką w pełni obsługiwaną przez Teslę. VCentrum jedynie użyczyło miejsca i świadczy pewne usługi dla nich. Np. jak zauważyłem, użycza recepcji.W serwisie są dwa stanowiska naprawcze i pracuje czterech mechaników zatrudnionych i przeszkolonych przez Tesle. Podczas naszej wizyty oba stanowiska były zajęte, a keolejny samochód czekał na swoją kolej. Serwis nie wykonuje wszystkich napraw, przy mnie został odesłany do Berlina klient z problemem blacharskim. Z tego, co zauważyłem nie jest jeszcze w pełni wyposażony.
Na terenie serwisu zamontowane są też trzy ładowarki typu wallbox, są jednak tylko do wewnętrznego użytku serwisu. Więc nie naładujemy tam własnego samochodu.

Najciekawsze na koniec, jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, nie zaplanowano żadnego hucznego otwarcia, bo to jest zaplanowane za około pół roku. Okazją do tego ma być rozszerzenie o cześć sprzedażową.

2

Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
dawidmegi Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
megi
Gość
megi

Wszyscy właściciele Tesli się znają, bo spotykają się często w serwisach. Ten syf psuje się na potęgę.

dawid
Gość

megi nie psuję się tak często jak ty