iMagazine

Problemy po grudniowej aktualizacji firmware AirPods Pro

14/01/2020, 12:36 · · · 2

Po opublikowanej 16 grudnia 2019 roku aktualizacji firmware słuchawek AirPods Pro, do wersji 2C54, niektórzy użytkownicy raportują problemy z siłą aktywnej redukcji hałasu (ANC), która zmalała względem poprzedniej wersji 2B588.

Choć nowy firmware podbił częściowo basy w najnowszych słuchawkach z Cupertino oraz poprawił ich responsywność przy parowaniu z urządzeniami – wg danych RTINGS.com, który dziś opublikował wyniki swojego śledztwa – wiele osób narzeka na pogorszenie działania ANC.

Apple podobno pracuje nad rozwiązaniem problemu i wkrótce możemy spodziewać się kolejnej aktualizacji firmware słuchawek AirPods Pro.

Aby uaktualnić swój model:

  1. Upewnij się, że jest on sparowany z urządzeniem iOS.
  2. Otwórz Ustawienia.
  3. Zakładka: Ogólne.
  4. Zakładka: To urządzenie.
  5. Zakładka: AirPods.
  6. Sprawdź numer wersji firmware Twoich słuchawek.

źródłomacRumors.com

2

Krzysztof Kołacz

Fan Apple. Redaktor iMagazine.pl. 🎙 Podcaster: www.boczemunie.pl. Mówca publiczny. 🏃🏻‍♂️ Biegacz. Pasjonat ☕️ speciality. 👉 www.krzysztofkolacz.pl


2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
TurbMarcin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin
Gość
Marcin

Nie wiem jak u innych, ale moje pro wydają się być bardziej zawodne niż wcześniejsze airpodsy 1 generacji. Tam nigdy nie miałem problemów z połączeniem. Tutaj nie dość ze czas pracy baterii jest wyraźnie słabszy (tryb transparency) to jeszcze czasem jest problem z synchronizacja dźwięku, a czasem jedna słuchawka po prostu nie działa i muszę sryliard razy wkładać i wyciągać z pudełka. Resetowałem je do farbycznych ustawień ale to nic nie dało. Oprogramowanie mam najnowsze. Any ideas?

Turb
Gość
Turb

To chyba po update bo moje tez sie tak ostatnio zachowuja, musze najpierw odblokowac iphone poczekac az sie pojawi info o poziomie naladowania case i podsow i dopiero wtedy jak wloze je do uszu lapia za pierwszym razem.