iMagazine

Apple pozwala wyłączyć e-maile z potwierdzeniami opłacania subskrypcji

13/02/2020, 09:27 · · · 1

Jeśli opłacacie kilka usług lub ich subskrypcji przez swoje konto Apple ID, to każdego miesiąca na skrzynkę mailową (powiązaną z kontem Apple) otrzymujecie powiadomienie o pobraniu kolejnej opłaty za odnowienie danej usługi. W pewnym momencie te wiadomości stają się po prostu „spamem”. Apple pozwala jednak temu zaradzić.

Jak zauważył 9to5Mac, Apple dodał przełącznik na karcie subskrypcji, który pozwala użytkownikom zrezygnować z otrzymywania wiadomości e-mail dotyczących ich przedłużenia. Opcja rezygnacji dotyczy zarówno usług Apple, jak i subskrypcji w aplikacjach innych firm.

Aby zrezygnować z wiadomości e-mail dotyczących przedłużenia subskrypcji, przejdź do aplikacji Ustawienia, następie napnij w nazwę swojego konta Apple ID, wybierz  opcji Subskrypcje i wyłącz opcję „Odbieraj potwierdzenia”. Aby szybko sprawdzić listę opłacanych z konta Apple ID subskrypcji, możecie użyć tego shortcuta.

źródło9to5mac.com

1

Krzysztof Kołacz

Fan Apple. Redaktor iMagazine.pl. 🎙 Podcaster: www.boczemunie.pl. Mówca publiczny. 🏃🏻‍♂️ Biegacz. Pasjonat ☕️ speciality. 👉 www.krzysztofkolacz.pl


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Artek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Artek
Gość
Artek

W końcu…..co miesiąc przychodzi info o nowej fakturze od Apple a ja zachodzę w głowę co ja w tym miesiącu kupiłem…..patrze Apple Music…..:D przydałaby się też opcja opłaty z góry za 12 miesięcy trochę tańsza niż za miesiąc osobno tak jak Apple TV+ jeśli chodzi o opłacanie innych subskrybcji z konta apple to opcja wygodna ale droga :D