iMagazine

Produkcja AirPods Pro Lite nie ruszy w drugim kwartale 2020

17/02/2020, 20:10 · · · 6

Przed kilkoma dniami pisałem na temat pierwszych doniesień w sprawie rzekomej premiery słuchawek AirPods Pro Lite. Specyfikacja tej wersji nadal owiana jest tajemnicą, ale dziś DigiTimes podaje nowe szczegóły nt. rzekomej daty startu ich produkcji.

W opublikowanym dziś poście, serwis opisuje AirPods Pro Lite, jako nową, „podstawową wersję słuchawek AirPods Pro”. Nadal nie wiadomo czy swoją ceną wyprą one z rynku obecne modele AirPods (w co wątpię), czy raczej będą rozszerzeniem linii Pro. W to drugie osobiście nadal – również wątpię – ponieważ ekonomicznie i cenowo nie ma na taki produkt miejsca w obecnym line-upie Apple.

Jednocześnie DigiTimes donosi, że ich produkcja nie rozpocznie się w drugim kwartale tego roku, jak pierwotnie planowano. Jeśli taki produkt w ogóle pojawi się w sprzedaży, należy się tego spodziewać raczej w ostatnim – świątecznym – kwartale roku. A Wy, co sądzicie o AirPods Pro Lite?

źródłomacRumors.com

6

Krzysztof Kołacz

Fan Apple. Redaktor iMagazine.pl. 🎙 Podcaster: www.boczemunie.pl. Mówca publiczny. 🏃🏻‍♂️ Biegacz. Pasjonat ☕️ speciality. 👉 www.krzysztofkolacz.pl