iMagazine

Tryb karaoke, w końcu, w pełnym wydaniu na macOS 10.15.4 beta

20/02/2020, 20:56 · · · 2

W udostępnionej niedawno, najnowszej becie macOS 10.15.4, Apple w końcu dodaje możliwość przewijania tekstów piosenek w czasie rzeczywistym – czyli funkcjonalność, którą od dawna mamy w ramach iOS, iPadOS i tvOS.

Po wydzieleniu Apple Music z aplikacji iTunes w macOS Catalina, Apple Music na komputery Mac jest cały czas poprawiane i doszlifowywane. Najnowsza beta nadchodzącej wersji macOS 10.15.4 uzupełnia dość irytujący brak funkcjonalności automatycznego przewijania się napisów w utworach. We wcześniejszych wersjach systemu macOS można było uzyskać dostęp do tekstów w postaci zwykłego tekstu.

Dyrektor wykonawczy Apple Music, Eddy Cue, ogłosił, że Apple wprowadza prawie wszystkie teksty piosenek samo, a nie pozyskuje je od firm trzecich. Jestem bardzo ciekawy czy rzeczywiście tak jest, bo biorąc pod uwagę skalę, to szczerze wątpię. Apple twierdzi, że jeśli zauważysz niepoprawne teksty, możesz przesłać opinię dotyczącą Apple Music.

źródło9to5mac.com

2

Krzysztof Kołacz

Fan Apple. Redaktor iMagazine.pl. 🎙 Podcaster: www.boczemunie.pl. Mówca publiczny. 🏃🏻‍♂️ Biegacz. Pasjonat ☕️ speciality. 👉 www.krzysztofkolacz.pl