iMagazine

10% zniżki od Apple z okazji 300% wzrostu liczby pobrań ze sklepów

24/03/2020, 11:13 · · · 1
fot. Micheile Henderson on Unsplash

Apple oferuje 10% premii za zakupy w Tunes i App Store, ponieważ liczba pobrań aplikacji biznesowych i edukacyjnych wzrosła w ostatnim czasie o ponad 300%. Powód znamy wszyscy.

Świat przeszedł w tryb edukacji i pracy zdalnej. W przypadku niektórych, krakowskich uczelni już dziś (nieoficjalnie AGH) wiadomo, że studenci wrócą tam raczej dopiero w październiku. Przenieśliśmy się do sieci, a ta, w wielu przypadkach, nie była gotowa na tak duże obciążenie, jak to, które teraz generujemy; wykorzystując niemal 24 godziny na dobę nasze łącza. Oglądamy, pobieramy, rozmawiamy ze sobą na potęgę. Liczba pobrań aplikacji biznesowych i edukacyjnych wzrosła o prawie 300%. Apple odpowiada na tę sytuację, oferując 10% bonusu, za dodanie dowolnej kwoty do swojego Apple ID (dla iTunes i App Store).

10% bonus do kwoty, którą kupujesz (limit ustawiono na 200 dolarów), otrzymają użytkownicy z USA i Kanady do 3 kwietnia (jednorazowo). Niestety, w Polsce promocja nie obowiązuje:

Aby otrzymać bonus, należy:

  1. Otwórzyć App Store
  2. Stuknąć ikonę swojego awatara (w prawym górnym rogu)
  3. Wybrać: Dodaj środki do Apple ID

lub

  1. Otwórzyć aplikację iTunes Store
  2. Przesunąć ekran w dół
  3. Stuknąć w nazwę swojego Apple ID
  4. Wybrać: Wyświetl Apple ID
  5. Wybrać: Dodaj środki do Apple ID

Apple zdecydowało się na uruchomienie tej promocji po tym, jak serwis App Figures, opublikował na swoim Twitterze poniższe wyniki:

Pamiętajcie, że pandemia nie oznacza konieczności rujnowania sobie finansów osobistych. Bardziej zachęcam do zdrowego rozsądku i przeznaczeniu energii i wolniejszego czasu na edukację i budowanie finansowego bezpieczeństwa siebie i bliskich. To opłaci się bardziej niż chwilowa promocja.

źródło9to5mac.com, macRumors.com

1

Krzysztof Kołacz

Fan Apple. Redaktor iMagazine.pl. 🎙 Podcaster: www.boczemunie.pl. Mówca publiczny. 🏃🏻‍♂️ Biegacz. Pasjonat ☕️ speciality. 👉 www.krzysztofkolacz.pl