Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Najtańszy produkt Apple? Wymienny zestaw gumek do AirPods Pro dostępny w Apple Online Store

Najtańszy produkt Apple? Wymienny zestaw gumek do AirPods Pro dostępny w Apple Online Store

6
Dodane: 3 lata temu

Dotychczas, wymienny zestaw gumek do słuchawek AirPods Pro można było kupić tylko zamawiając je w autoryzowanym serwisie (np. w iMad.pl). Od dziś możemy je sobie zamówić w Apple Online Store za jedyne – 39 zł.

1 kwietnia już był. Naprawdę możecie coś kupić w AOS za niecałe 40 zł. A na poważnie – to dobry ruch ze strony Apple, ponieważ z całym szacunkiem, ale fatygowanie się do serwisu po taką część do słuchawek za 1200 zł było lekko mówiąc absurdalne.

Jeśli potrzebujecie – śmiało.

Krzysztof Kołacz

👨🏻‍💻 Technologia, kawa i my sami. 🎙 W podcaście „Bo czemu nie?”. 📰 W newsletterze „The Menu Bar” oraz tutaj. Kocham 🏃🏻‍♂️ i ☕️ specialty.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 6

W tej chwili nie ma takiej możliwości. Słuchawka musi najpierw trafić do serwisu co jest niewykonalne. Jeszcze jest nadzieja na nowy firmware, ale czy problem jest tylko software’owy to się dopiero okaże jak go wypuszczą.

Jak niewykonalne? Dzwonisz do imad.pl, przyjeżdzają do domu, zabierają z wycieraczki (bezkonktaktowo) i po 2 dniach masz nowe airpods, które też Ci przywożą. Sprawdź sobie usługę collect and return.

Myślałem, że jedyną drogą jest kontakt z Apple. Jesteś pewien?

Tak jak pisałem, miałem wymianę w Madzię nie ruszając się z domu. Każdy autoryzowany serwis przyjmuje sprzęty Apple’a na gwarancji. A to że akurat oni wpadli na prosty ale genialny pomysł usługi door to door w czasach social distancingu to już inna sprawa. Zgłoś, wymień. pozdrawiam (to moja 3 wymiana ha!) .