Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Apple TV dostępne na Android TV i Nvidia Shield

Apple TV dostępne na Android TV i Nvidia Shield

3
Dodane: 3 lata temu

Aplikacja Apple TV jest teraz dostępna na urządzeniach Android TV oraz na Nvidia Shield. Aplikacja umożliwia użytkownikom dostęp do treści Apple TV+ oraz biblioteki filmów iTunes.

Po wprowadzeniu swojej aplikacji do Google TV i wielu innych platform, Apple udostępnił ją teraz na urządzeniach Android TV za pośrednictwem sklepu Google Play. Google twierdzi, że Android TV dociera do 80 milionów aktywnych urządzeń! To bardzo dobrze brzmiące dane.

Apple TV+ – podsumowanie tygodnia #42

Aplikacja TV na Nvidia Shield – bezpośrednim konkurencie dostawki Apple TV 4K – obsługuje 4K Dolby Vision i Dolby Atmos. Aplikacja jest również dostępna na telewizorach takich jak Philips, TCL i Hisense, chociaż obsługa audio/wideo będzie się różnić w zależności od urządzenia. Philips potwierdził, że ​​Dolby Vision i Atmos są również włączone w jego telewizorach. Sony również wprowadzi aplikację na swoich telewizorach z Androidem.

Ekspansja Apple TV trwa.

Krzysztof Kołacz

🎙️ O technologii i nas samych w podcaście oraz newsletterze „Bo czemu nie?”. ☕️ O kawie w podcaście „Kawa. Bo czemu nie?”. 🏃🏻‍♂️ Po godzinach biegam z wdzięczności za życie.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 3

Już zainstalowałem na Philipsie z 2019. Jakoś obrazu jest ekstra, ale niestety rwie obraz :( Co przy prędkości 300 Mb/s nie powinno się dziać. Sprawdziłem w tym samym momencie Netflix i z nim nie ma żadnych problemów. A jak u Was?

Niestety nie ma co liczyć na aplikację Apple TV na każdym sprzęcie z Android TV. Nie jest ona dostępna np. na dekoderze Canal+ bez abonamentu z Android TV. Nie wiem, jak to wygląda na innych tego typu brandowanych sprzętach