iMagazine

Dostałeś iPhone’a, iPada lub Macbooka? Przeczytaj co warto zainstalować

24/12/2015, 21:00 · · · 4

Pod choinką znalazłeś nowego iPhone’a, iPada lub MacBooka? Niezależnie czy była to niespodzianka, czy też zamówienie — witamy w klubie. Będziesz zadowolony.

Nieważne czy są to pierwsze Twoje kroki na iOS lub w OSX, czy od dawna korzystasz ze sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, warto przejrzeć moje listy programów, jakie mam zainstalowane na poszczególnych urządzeniach — może będą dobrą inspiracją do tego co zainstalujecie u siebie.

Lista aplikacji dla iPhona
Lista aplikacji dla iPada
Lista aplikacji dla Macbooka/iMaka

Zawsze warto też zapisać w ulubionych naszą stronę oraz zainstalować na iPadzie lub iPhonie aplikację do czytania naszego magazynu.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Gosc napisał(a):

Bądźcie konsekwentni, albo iPhone, iPad, Macbook (co jest IMHO idiotyczne, bo żyjemy w Polsce, więc używajmy polskiej odmiany) albo iPhone’a, iPada, Macbooka.. :)

Marcin Nowicki napisał(a):

Super pomysł na nie pierwszy artykuł ale moja prośba i sugestia Apple wypuszcza 16 GB urządzenia wiem że uważacie cała redakcja to za bezsensowne ale może podpowiedzi jak zrobić aby i takim urządzeniem się cieszyć a nie zastanawiać co usunąć żeby żyć. Wesołych Świat dla całej redakcji i czytelników ?

Dominika napisał(a):

ooo super tekst. przyda mi się zwłaszcza pod kątem 6s. wielkie dzięki

Mariusz Ożga napisał(a):

A może by rozważyć mały update tych artykułów bo świat się już zmienił :) Tak po prośbie piszę, bo pierwotne wersje bardzo mi pomogły zacząć….

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK