iMagazine

Milanese Loop w kolorze Space Black

07/01/2016, 20:31 · · · 10

Niedawno wymieniłem swojego stalowego Apple Watcha na model Space Black. Ten pierwszy do dnia dzisiejszego bardzo mi się podoba i niestety muszę go widywać od czasu do czasu. Problem w tym, że Space Black od początku po prostu przypomina mi zegarek, który mógłby nosić Darth Vader…

Nie jestem jednak fanem metalowych bransolet, dlatego nigdy nie zdecydowałem się na ten model na początku – kosztował po prostu za dużo jak na mój gust i nie byłem gotowy takiej kwoty na niego wydać. Niedługo później jednak pojawił się w ofercie z paskami z flueoelo… fluoeaotlas… fluoroletlast… gumy (!), więc długo się nie zastanawiałem. Te paski z ciężkiego do wymówienia materiału są zreztą moimi ulubionymi – zawsze takie preferowałem, również nad skórę.

A sam Milanese Loop nigdy nie przypadł mi do gustu dlatego, że nie jest tak wygodny na moim włochatym nadgarstku – wyrywa mi to czego nie powinien. Muszę jednak przyznać, że jak tylko zobaczyłem go w Space Black, to serce na moment mi stanęło.

Wczoraj na czeskiej, portugalskiej i węgieskiej stronie Apple Online Store pojawiła się bransoleta mediolańska w Space Black, w rozmiarze 42 mm – niestety link już dzisiaj nie działa. Nie ukrywam, że bardzo ciekawy jestem czy Apple zdecyduje się na wprowadzenie tego modelu kolorystycznego na rynek. 9to5Mac był jednym z pierwszych serwisów, które o tym pisały, a Benjamin Mayo podpowiada, że patrząc na daty dostawy powinny pojawić się w ofercie już za tydzień.

Wątpię, abym go kupił, nawet jeśli się pojawi, ale myliłem się już w tym względzie… nawet całkiemniedawno

P.S. Przepraszam za widoczne linki powyżej, które już usunąłem, ale walczę z oEmbed…


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Simon217 napisał(a):

Może wypróbuj najpierw jakąś podróbkę za 1/4 ceny oryginału?

Moridin napisał(a):

Widziałem. Nie odpowiadają mi jeśli chodzi o jakość.

Dominik Łada napisał(a):

Bez przesady – mój „zamiennik” jest spoko jakości. Miałem na ręku zarówno oryginał jak i co kilka dni swój zamiennik i nie widzę specjalnej różnicy

Moridin napisał(a):

Wiem, że nie. ;-)

Pawciu napisał(a):

No nie żartuj Dominik.
Przecież to Twoje zdjęcie: https://imagazine.pl/wp-content/uploads/2015/10/aw_milaneseloop-4.jpg
Nie widzisz jak źle spasowane jest łączenie z zegarkiem?

Widziałem na YT recenzję podróbek Link Bracelet i autorzy też nie widzieli specjalnie różnic w wykonaniu, gdzie mi luźne spasowanie poszczególnych od razu rzucało się w oczy.

Tu jeden z przykładów tandetnego wykonania zamienników.
http://s1.fotoallegro.pl/zdjecia/z2/23324/foto/1.jpg

zefir napisał(a):

Wyobraziłem sobie Dartha Vadera z Apple Watch na nadgarstku. „Siri, pokaż mi liczebność floty Rebeliantów!” ;-)

lookash napisał(a):

„Siri, kto jest moim synem?”;)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK