iMagazine

tvOS 9.1.1

25/01/2016, 21:38 · · · 8

Niespodziewanie Apple udostępniło dziś tvOS w wersji 9.1.1. Od ostatniej stabilnej wersji minęło dokładnie półtora miesiąca.

Co nowego?

  • aplikacja Podcasty, która pojawiła się w udostępnionej dwa tygodnie temu wersji beta
  • poprawki błędów znalezionych w wersji 9.1
  • usprawnienia wydajności

Tradycyjnie aktualizację można zainstalować poprzez Ustawienia -> System -> Uaktualnienia -> Uaktualnij oprogramowanie na Apple TV.

Dodanie aplikacji Podcasty jest zrozumiałe, gdyż pojawiła się ona w oficjalnych reklamach Apple TV jeszcze przed grudniową aktualizacją. Wtedy jej brak mnie zdziwił, jednakże po opublikowaniu ostatniej wersji beta, spodziewałem się, że nie ujrzymy jej do wydania kolejnej dużej aktualizacji.
Następna wersja przyniesie znacznie więcej zmian, jednakże udostępnienie dzisiejszej aktualizacji zwiastuje, że nie nastąpi to szybko.


Dodaj komentarz

MASAKRA napisał(a):

Słabe było włączanie podcastów z maca albo z iPhona ponAirPlay. W końcu :)

Rafał Piekarski napisał(a):

Aplikacja Podcast na Apple TV ma buga. Niektóre uniwersalne (np. Harmony) piloty oraz te od Panasoniców po wciśnięciu przycisku REWIND zwalniają głośność odtwarzanego dźwięku/wideo. I nie można w żaden sposób tego naprawić. Tylko restart ustawień podobno czasem pomaga. Ktoś z was potwierdza?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK