Zdjęcie okładkowe wpisu Aktualizacja watchOS 3.2.2 i tvOS 10.2.1

Aktualizacja watchOS 3.2.2 i tvOS 10.2.1

3
Dodane: 6 lat temu

Oprócz iOSmacOS Apple wypuściło również aktualizacje na swoje zegarki i Apple TV 4. generacji.

Zarówno watchOS 3.2.2 jak i tvOS 10.2.1 nie wprowadzają żadnych widocznych zmian. Zamiast tego koncentrują się na poprawieniu bezpieczeństwa i stabilności urządzeń. Zmieniły się też numery kompilacji:

  • watchOS 3.2.2 – 14V485
  • tvOS 10.2.1 – 14W585a

Dla przypomnienia, aktualizację systemu w Apple TV dokonujemy w Ustawieniach → System → Uaktualnienia → Uaktualnij oprogramowanie.

Z kolei Apple Watch aktualizujemy z aplikacji na iPhonie – Apple Watch, gdzie przechodzimy do zakładki Mój zegarek, a następnie opcje Ogólne → Uaktualnienia.

Informacje na temat zabezpieczeń powyższych tematów możecie znaleźć:

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, Redaktor iMagazine.pl. Mastodon: mcskrzypczak@c.im

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 3

Apple TV coraz bardziej mnie irytuje. Zwłaszcza pod względem niekonsekwencji np. menu – jest zupełnie inne niż na ipadzie/iphonie (miejsce umieszczenia np. aktualizacji) itd. Kolejna kwestia – AppStore. Czasami przeglądam wg różnych kategorii. Jest tam “najlepsze”, kiedy klikam na “płatne” kółko kręci się w nieskończoność. Nie pomaga ani zamknięcie sklepu, ani restart urządzenia. Dalej – okresowe wywalanie się aplikacji – np. Netflix – co jakiś czas się zrestartuje. Dalej – cała struktura sklepu – nic tam znaleźć nie można… Mam wrażenie, że kiedyś było więcej gier w tym sklepie niż jest obecnie, albo Apple je gdzieś poukrywało. W zakładce “gry” jest tam tyle tego, co kot napłakał i nic się nie zmienia….

Pokazuje to, że wbrew temu, co sądzi Apple, ATV nadal traktowane jest jako ich hobby, bo nie mają na niego dobrego pomysłu.