iMagazine

Aktualizacja watchOS 3.2.2 i tvOS 10.2.1

15/05/2017, 22:14 · · · 3

Oprócz iOS i macOS Apple wypuściło również aktualizacje na swoje zegarki i Apple TV 4. generacji.

Zarówno watchOS 3.2.2 jak i tvOS 10.2.1 nie wprowadzają żadnych widocznych zmian. Zamiast tego koncentrują się na poprawieniu bezpieczeństwa i stabilności urządzeń. Zmieniły się też numery kompilacji:

  • watchOS 3.2.2 – 14V485
  • tvOS 10.2.1 – 14W585a

Dla przypomnienia, aktualizację systemu w Apple TV dokonujemy w Ustawieniach → System → Uaktualnienia → Uaktualnij oprogramowanie.

Z kolei Apple Watch aktualizujemy z aplikacji na iPhonie – Apple Watch, gdzie przechodzimy do zakładki Mój zegarek, a następnie opcje Ogólne → Uaktualnienia.

Informacje na temat zabezpieczeń powyższych tematów możecie znaleźć:

3

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
BehinderMaciej SkrzypczakMariusz Piaścik Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mariusz Piaścik
Gość

Apple TV coraz bardziej mnie irytuje. Zwłaszcza pod względem niekonsekwencji np. menu – jest zupełnie inne niż na ipadzie/iphonie (miejsce umieszczenia np. aktualizacji) itd. Kolejna kwestia – AppStore. Czasami przeglądam wg różnych kategorii. Jest tam „najlepsze”, kiedy klikam na „płatne” kółko kręci się w nieskończoność. Nie pomaga ani zamknięcie sklepu, ani restart urządzenia. Dalej – okresowe wywalanie się aplikacji – np. Netflix – co jakiś czas się zrestartuje. Dalej – cała struktura sklepu – nic tam znaleźć nie można… Mam wrażenie, że kiedyś było więcej gier w tym sklepie niż jest obecnie, albo Apple je gdzieś poukrywało. W zakładce „gry” jest tam tyle tego, co kot napłakał i nic się nie zmienia….

Maciej Skrzypczak
Gość

Pokazuje to, że wbrew temu, co sądzi Apple, ATV nadal traktowane jest jako ich hobby, bo nie mają na niego dobrego pomysłu.

Behinder
Gość
Behinder

Bo używasz polskiego sklepu.