iMagazine

Nowe zwiastuny Westworld Season 2Stranger Things Season 2

24/07/2017, 09:33 · · · 2

Wczoraj na Comic-Con pojawiło się wiele ciekawych zwiastunów, ale zainteresowały mnie te z WestworldStranger Things.

Wiele słów na temat tych dwóch (i innych) seriali pojawiło się w iMag Weekly. Angelice nie przypadły do gustu, a mnie wręcz odwrotnie – są to jedne z lepszych seriali ostatnich lat, które oglądałem z zapartym tchem.

O Westworld z dużą ilością pytań

The Expanse i Westworld bez spojlerów

Typograficzna czołówka


Westworld tak bardzo mi się spodobał, że słucham na jego temat podcastów i często wracam do niego myślami – pomysł takiej wizji świata jest fascynujący sam w sobie, a podróż w czasie w serialu prawdziwie mnie wciągnął. W zasadzie nie potrafię wymienić ani jednego słabego elementu tej produkcji, chociaż mojej drugiej połowie nie przypadł do gustu – nie przepada za opowiadaniami, które momentami nam próbują z mózgu zrobić sieczkę. Drugi sezon zapowiada się wybornie, a ostatnia scena zwiastunu wywołała u mnie gęsią skórkę…


Stranger Things urzekło mnie z kolei czymś zupełnie innym – nostalgią. Ten serial, stylizowany na lata mojej młodości, tworzy niesamowity klimat, a jednocześnie nie jest nachalny w tej kwestii – wszystko wydaje się w nim być naturalne. Poza demogorgonem oczywiście…

Jednocześnie zdałem sobie sprawę, że bardziej oczekuję tych seriali niż Gry o Tron…


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

czif napisał(a):

Czekam na drugi sezon Westworld :)
Fajnie, że jest informacja o nim

Moridin napisał(a):

Ja już nie mogę się doczekać. Uwielbiam go. Niedługo zaczniemy go oglądać po raz drugi.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK