iMagazine

Znów można serwisować „zagraniczne” Apple Watch w Polsce

11/07/2019, 20:17 · · · 3

Kilka miesięcy temu pisaliśmy Wam o tym, że oficjalne, autoryzowane serwisy Apple w Polsce przestały honorować międzynarodową gwarancję na Apple Watch.

Gdy klient przychodził do serwisu z zegarkiem kupionym np. w USA, to został odprawiany z kwitkiem. Teraz to się zmieniło i wróciło do poprzedniego stanu.

Ponownie dostałem informację od anonimowego pracownika autoryzowanego serwisu. Poinformował mnie, że znów można przynosić i serwisować Apple Watch kupione w dowolnym miejscu na świecie. Ponownie jest honorowana światowa gwarancja.

Co więcej, podobno może zdarzyć się teraz sytuacja, że wymieniony zostanie Apple Watch na inny model, np. na taki, jaki jest dostępny na naszym rynku.

Myślę, że to może być dobra wiadomość dla wielu klientów, którzy musieli przerobić swoje zepsute, sprowadzone Apple Watch na wyszukane przyciski do papieru. Teraz znów można spróbować je naprawić bądź wymienić.

Koniec honorowania gwarancji światowej w przypadku Apple Watch?

3

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
RicoLenaosaaa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
aaa
Gość
aaa

międzynarodowa gwarancja, a nie honorowana w Polsce – dobre…

Lenaos
Gość
Lenaos

czy homepod można w Polsce reklamować ?

Rico
Gość
Rico

Raczej wątpię