Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu NOMAD Apple Watch Stand

NOMAD Apple Watch Stand

11
Dodane: 3 lata temu

Jeśli szukacie ciekawej podstawki do ładowania Apple Watch, to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na produkt od NOMAD. Koleje raz jakość wykonania dosłownie miażdży konkurencję – a dodatkowo jest taniej.

Apple Watch Stand zawitał do naszego domu z racji pojawienia się nowego, kolejnego, Apple Watcha w rodzinie. Oprócz niezawodnej (i wg mnie najlepszej na rynku) podwójnej ładowarki NOMAD Base Station, chcielibyśmy mieć prosty stojak, na którym wygodnie będziemy w stanie ładować zegarek, wykorzystując oryginalny przewód (który jest w zestawie) i 20 W ładowarkę.

Odpowiedzią na tę potrzebę jest właśnie Apple Watch Stand. Prosta, aluminiowa konstrukcja po pierwsze świetnie wygląda, po drugie nie ślizga się na żadnej powierzchni ze względu na zastosowany w podstawie gumowy materiał i po trzecie jest bezbłędnie wykonanym produktem. Za to cenię sobie markę NOMAD i gorąco ją Wam polecam.

Z okazji Black Week, produkty od NOMAD możecie teraz zgarnąć do 40% taniej. Za Apple Watch Stand zapłacicie 27,95 $ (zamiast 39,95 $).

Akcesoria dla Nomad-ów

Krzysztof Kołacz

🎙️ O technologii i nas samych w podcaście oraz newsletterze „Bo czemu nie?”. ☕️ O kawie w podcaście „Kawa. Bo czemu nie?”. 🏃🏻‍♂️ Po godzinach biegam z wdzięczności za życie.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 11

A ja przestrzegam wszystkich przed marką NOMAD. Kupiłem Nomad Base Station. Następnie później zakupiłem etui z mocowaniem rowerowym, które jest grubsze niż zwykłe. Nomad już nie ładuje. Wszystkie inne ładowarki indykcyjne – łącznie z najtańszym chińskim dziadostwem działają ale nie NOMAD. Napisałem do nich maila i odpisali, że tak już jest i proponują ładować bez etui. I to w ładowarce za 500 zł :D Przestrzegam.

To nie jest pech, tylko po prostu kiepska jakość produktu. Każdy ich model tak ma. Mam teraz Belkina i nigdy więcej tego dziadostwa pod marką NOMAD.

Oj nie mogę się zgodzić. Musiałbym zobaczyć badania, które udowodnią, że „każdy produkt” jest zły. :) Jednak pech, bo nie znam ani jednego ich klienta, który byłby niezadowolony.

Ale naprawdę nie rozumiem o jakim pechu mowa. Albo coś działa albo coś nie działa. Jeśli ich produkt nie działa a inne produkty konkurencji działają to chyba to źle świadczy o jakości danego produktu. Prawda? Jakie badania potrzebujesz? Tutaj dyskutujemy o prostym fakcie. Jedno zdanie – ładowarka NOMAD Base Station nie działa z grubym etui a konkurencja nie ma tego problemu. Czy w takim razie to taki dopracowany produkt? Ich support potwierdza problem i stwierdza, że trzeba mieć cieńsze etui. Ja stwierdziłem, że trzeba mieć jednak inna ładowarkę. I naprawdę do tego nie trzeba “badań, które cos udowodnią”. To nie szczepionka czy lek. To jest po prostu gówniany produkt.